Jakość, innowacja, bogaty wybór asortymentu, a także ponadczasowe doświadczenie związane z ewolucją. Firma ABB istnieje na rynku właściwie od początku rozwoju myśli technologicznej oraz przemysłu w dokładnym tego słowa znaczeniu. Pierwsze kroki stawiała 130 lat temu aby aktualnie tworzyć i budować instalacje elektryczne dla najbardziej wymagających klientów.

Aktualnie firma posiada dwie fabryki produkujące w Niemczech, a także sieć sklepów partnerskich zlokalizowanych na terenie 60 państw.

W asortymencie marki znaleźć można klasyczne gniazdka, artykuły instalacyjne, łączniki, wtyczki, urządzenia przeznaczone do zabudowy, systemy ściemniaczy czy czujniki ruchu przeznaczone do instalacji w budynkach, w których wymagany jest wysoki poziom zarządzania systemami. Ponadto, marka posiada swoją linię oświetlenia LED, ładowarek USB, kończąc na systemach tak prozaicznych, jak elektroniczne zegary sterujące do rolet, oświetlenia czy systemy zabezpieczeń.

Wszystkie produkty marka produkuje zgodnie z aktualnymi normami DIN EN ISO 9001,a także w odniesieniu do norm środowiskowych DIN EN ISO 14001.

System ładowania Abb

W ofercie firmy Abb Busch Jaeger dostępna jest seria gniazdek ze specjalną dedykacją względem urządzeń zasilanych za pośrednictwem portów USB. Bez ograniczenia oraz zajmowania wolnego miejsca w gnieździe marka stworzyła specjalne gniazdka z dodatkowym wejściem w postaci portu USB. Dzięki temu, skorzystasz z zasilania bez konieczności odpinania pozostałych urządzeń elektronicznych. W ofercie znaleźć można różne modele gniazd:

System ładowarek, wkładów a także kompletnych i jednostkowych zasilaczy USB dostępny jest w większości serii oferowanych przez producenta, jako standardowe wyposażenie i oferta gniazdek regularnych. Z tego względu wybierając gniazdka do aranżowanej przestrzeni swobodnie wybierzesz włączniki, gniazda, sterowniki a także ładowarki montowane bezpośrednio w puszcze.