Gniazdo ABB Duro to seria wodoszczelnych gniazdek o podniesionej funkcjonalności dedykowanych dla zakładów przemysłowych.

Prezentowana poniżej seria została oparta na standardzie certyfikacyjnym normy VDE 0620, dzięki czemu niektóre elementy instalacji mogą być wykorzystane jako elementy przelotowe. Obudowa wysokoudarowa puszki została wykonana z materiałów o podwyższonych standardach odporności na działanie wysokich temperatur, substancji żrących a także uszkodzeń mechanicznych.

Innym przykładem jest rozbudowana seria gniazdek przemysłowych, które wykonane zostały ze wzmocnionego materiału, dopasowanego do częstego użytkowania- częstego rozłączania i łączenia.

  • Easy&Safe- produkty do podstawowych zastosowań
  • Tough&Safe- produkty do wymagających aplikacji i środowisk
  • Critical&Safe- wyposażone w dodatkowe funkcje bezpieczeństwa

Więcej o gniazdkach przemysłowych ABB

Wszystkie produkty oferowane przez markę ABB posiadają specjalne podwyższone standardy produkcji, które posiadają odpowiednie certyfikaty jakości. Materiały, z których korzysta firma do produkcji gniazdek przemysłowych to przyjazny środowisku plastik bezhalogenowy, który w przypadku awarii lub poddany działaniom substancji aktywnych nie będzie emitował do otoczenia szkodliwym oparów.